Aktualności

07 grudnia 2017 15:20 | Aktualności

Mikołajki pełne atrakcji

W niedzielę 3 grudnia br.  odbyła się wspaniała impreza mikołajkowa dla najmłodszych mieszkańców naszej gminy. Miała ona miejsce w sali OSP w Kwiatkowicach. 

Otwarcia tego sympatycznego spotkania oraz przywitania dzieci wraz z rodzicami, rodzeństwem i dziadkami dokonały Jolanta Grabowska i Ewa Podębska. W imieniu organizatorów życzyły wszystkim przybyłym wspaniałej zabawy.

Dla uczestników przygotowano wiele atrakcji. W oczekiwaniu na przybycie św. Mikołaja dzieci brały udział w licznych zabawach i konkursach, które prowadził animator Miro. 

Spotkanie zakończyło się odwiedzinami św. Mikołaja, który obdarował dzieci paczkami. Miłym akcentem było wspólne zdjęcie z naszym gościem honorowym. 

Mikołajkowa impreza przebiegała w radosnej i ciepłej atmosferze. Wzięło w niej udział 90 dzieci.

Mikołajki to kolejne działanie w projekcie "Strażacka brać - od juniora do seniora" realizowanym przez Ochotniczą Straż Pożarną w Kwiatkowicach we współpracy z Gminną Biblioteką Publiczną w Wodzieradach z siedzibą w Kwiatkowicach i Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Wodzieradach.

Impreza mikołajkowa sfinansowana została z budżetu Stowrzyszenia Dobroczynnego RAZEM w ramach konkursu grantowego "Działaj Lokalnie 2017" oraz ze środków finansowych Gminy Wodzierady.

logo_dzialaj_lokalnie.jpglogoarfpcmykcropped768x231.pngpolskoamerykanska_fundacja_wolnosci.png

Przeczytano: 572 razy.| Wydrukuj|Do góry

Mikołajki 2017